Nowe TORPO

Przedsięwzięcie deweloperskie jest realizowane przez spółkę NOWE TORPO sp. z o.o. sp. k.
Generalnym wykonawcą osiedla jest PRES Grupa Deweloperska.
Sprzedaż lokali inwestycji odbywa się w ramach biur handlowych:  Aria Bis oraz PRES Grupa Deweloperska.

5 NASZYCH ZASAD WSPÓŁPRACY

ZNAMY SIĘ NA RZECZY

Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Was pytania na temat naszej oferty, finansowania zakupu mieszkania czy wymogów formalnych dot. procesu zakupu nieruchomości. Opowiemy o możliwościach, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

STAWIAMY NA WYGODĘ

Dajemy możliwość bezpłatnej rezerwacji mieszkania na okres 7 dni – tak, abyś mógł w spokoju poznać naszą inwestycję, sprawdzić swoją zdolność kredytową i spokojnie podjąć decyzję o zakupie.

DAJEMY WYBÓR

Wiemy, że dla naszych Klientów bardzo ważna jest możliwość samodzielnego dopasowania mieszkania do swojej wizji i wymagań. Dlatego nasze projekty zakładają możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń poprzez zmianę układu ścian działowych we wskazanym przez Nas terminie.

BUDUJEMY RAZEM Z WAMI

Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów - to z myślą o Was projektujemy i budujemy kolejne miejsca na mapie Torunia. Słuchamy pomysłów dot. np. sposobu zagospodarowania przestrzeni wspólnej na poszczególnych osiedlach. Razem tworzymy wymarzoną przestrzeń do życia.

DBAMY O RELACJE

Cenimy kontakt i rozmowę z naszymi Klientami. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji, dopasowując jednocześnie formę kontaktu do indywidualnych potrzeb.